Co robimy

Energetyka słoneczna na skalę użytkową

Rozwiązania obejmujące cały cykl życia elektrowni fotowoltaicznych i hybrydowych.

ENERGIA SŁONECZNA NA SKALĘ UŻYTKOWĄ

Systemy fotowoltaiczne i hybrydowe od koncepcji do realizacji

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w projektowaniu, budowie i eksploatacji elektrowni słonecznych. Jako niezależny producent energii z rosnącym portfolio instalacji fotowoltaicznych na całym świecie, mamy unikalny wgląd we wszystkie rynki, na których działamy.

KLUCZOWE CECHY

Indywidualne rozwiązania dla zoptymalizowanej wydajności

Rozwiązania pod klucz

Usługi obejmujące cały cykl życia systemów energii słonecznej.

Idealnie dopasowane

Specjalnie zaprojektowane dla Twojej lokalizacji, aby zapewnić optymalną wydajność.

Opcje hybrydowe

Akumulatory i systemy magazynowania mogą być włączone do każdej instalacji.

Nasze rozwiązania

Niezależnie od wyzwania, dostarczymy rozwiązanie

Każdy projekt związany z energią słoneczną jest wyjątkowy, dlatego nasze rozwiązania są tak skonstruowane, żeby możne je było dopasować do konkretnych potrzeb naszych klientów i partnerów. Mogą być dostarczane oddzielnie, etapami lub jako kompleksowy pakiet.

NASZE ROZWIĄZANIA

Rozwój projektu i EPC

1. Pozyskiwanie gruntów

Zapewnienie odpowiedniego gruntu lub nieruchomości pod projekt związany z energią słoneczną jest złożonym, wieloetapowym procesem uzależnionym od lokalnych uwarunkowań. Będziemy działać jako Twój rzecznik na wszystkich etapach pozyskiwania gruntów i wykonalności, aby zapewnić najlepszą możliwą lokalizację dla Twojego projektu.  

2. Rozwój i uzyskiwanie pozwoleń

Oprócz opracowywania projektów we własnym zakresie, nabywamy je na wszystkich etapach rozwoju, od greenfield po RTB. Nadzorujemy wszystkie licencje, pozwolenia i inne procesy prawne, aby zapewnić, że projekt jest w pełni zgodny ze wszystkimi wymogami regulacyjnymi.  

3. Finansowanie i wsparcie

Kluczowym etapem budowy i eksploatacji aktywów na skalę użytkową jest zabezpieczenie rozwiązań finansowych. Opierając się na naszym doświadczeniu w finansowaniu projektów z alternatywnymi modelami biznesowymi, w tym handlowymi, zapewnimy wsparcie i wskazówki w trakcie całego procesu.  

4. Inżynieria i projektowanie

Opracowujemy wydajne, oparte na najnowocześniejszych technologiach rozwiązania  uwzględniające specyfikę danego projektu, zoptymalizowane pod kątem lokalnych zmiennych. Proces ten obejmuje wstępne badania, zatwierdzanie koncepcji i projekty wykonawcze, a także symulacje produkcji systemu PV.  

5. EPC

Nasze rozwiązania w zakresie energii słonecznej są projektowane, zarządzane i uruchamiane przez inżynierów z dużym międzynarodowym doświadczeniem.   

 

Podczas gdy większość dostawców EPC koncentruje się na tym, ile energii może wygenerować system, my skupiamy się na odbiorze - ile energii można faktycznie wykorzystać. Zapewniamy, że instalacja jest wydajna, niezawodna i zoptymalizowana pod kątem najlepszej możliwej produktywności.  

Rozpocznij współpracę z nami.

Skontaktuj się
Nasze rozwiązania

Obsługa i utrzymanie

Nasza praca nie kończy się w momencie uruchomienia instalacji. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie obsługi i utrzymania oraz monitorowania, aby instalacja funkcjonowała optymalnie przez wiele lat.

Nasze rozwiązania

Odbiór energii

Jako licencjonowany dostawca energii możemy zakupić energię wytworzoną przez Twoją instalację, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji w fotowoltaikę i wesprzeć zieloną transformację.

Nasze rozwiązania

Komponenty PV

Instalacja fotowoltaiczna jest tak dobra, jak jej komponenty. Dostarczamy najwyższej jakości technologię PV, starannie dobraną i rygorystycznie przetestowaną przez nasz zespół ekspertów.

O PHOTON ENERGY

Dlaczego my?

Jako niezależny producent energii budujemy i obsługujemy własne instalacje solarne na całym świecie. Możesz zaufać naszym rozwiązaniom, ponieważ my również z nich korzystamy.

Łączymy globalne doświadczenie z lokalną wiedzą.

Nasz zespół posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.

Jesteśmy spółką akcyjną notowaną na giełdach w Warszawie, Frankfurcie i Pradze.

O PHOTON ENERGY

Photon Energy w liczbach

130+ MWp

w naszym portfolio IPP

700+ MWp

w naszym portfolio O&M

1,2 GWp

w fazie rozwoju

O pho

Nasze portfolio IPP

Jesteśmy właścicielem i operatorem elektrowni słonecznych na całym świecie. Rozumiemy potrzeby inwestorów i deweloperów, ponieważ sami nimi jesteśmy.

Case Studies

Nasze rozwiązania w zakresie czystej energii w akcji

Globalne doświadczenie, lokalna wiedza

Jako niezależny producent energii spędziliśmy ponad 15 lat na doskonaleniu naszych rozwiązań poprzez rozwój i eksploatację własnych elektrowni fotowoltaicznych. Nasz lokalny zespół ekspertów jest gotowy pomóc w opracowaniu rozwiązania w zakresie energii słonecznej, które jest dostosowane do indywidualnych potrzeb, kompleksowe i niezawodne.

Zaczynamy

Kontakt

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím

Join our Newsletter

The copy needed. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod.

Amdgkas dkagd kaghd…

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy andTerms of Service apply.