PHOTON ENERGY GROUP

Dołącz do nas

KARIERA

Przyszłość zaczyna się od Ciebie.

W Photon Energy Group dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu dostęp do czystej, niedrogiej energii i wody. Jeśli podzielasz nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i chcesz pracować w dynamicznym, rozwojowym środowisku, napisz do nas.

CO ROBIMY

W jaki sposób działamy

Dzięki innowacyjnym technologiom dostarczamy najnowocześniejsze i zrównoważone rozwiązania w zakresie czystej energii i wody.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pomagają zarówno producentom energii, jak i konsumentom w pełni wykorzystać transformację energetyczną. Jesteśmy również niezależnym producentem energii: posiadamy i obsługujemy instalacje fotowoltaiczne na całym świecie.

Dostarczamy czystą wodę oraz rozwiązania w zakresie jej uzdatniania dla wszystkich obszarów. Oprócz uzdatniania wody i zarządzania zasobami, nasza unikalna technologia zapewnia usuwanie PFAS i innych zanieczyszczeń w miejscu ich powstawania.

photonwater.com

Dostarczamy szyte na miarę rozwiązania w zakresie energii odnawialnej dla odbiorców energii w Polsce, od budowy instalacji energii odnawialnych po zarządzanie energią za pośrednictwem naszej wirtualnej elektrowni.

lerta.energy

NAJWAŻNIEJSZE LICZBY

Photon Energy Group w liczbach

400+

pracowników

15+

krajów

16

lat doświadczenia w sektorze energii odnawialnej

Our_Values_Background.mp4

Nasze wartości

Nasza kultura oparta jest na wartościach. Na co dzień wspieramy atmosferę innowacyjności, bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju, zaangażowania społecznego, wydajności i uczciwości.

Etapy procesu rekrutacji

1. Aplikacja

Wyślij swoje CV na adres careers@photonenergy.com.

2. Wybór aplikacji i kontakt ze strony rekrutera

We will review your application to determine if it matches our recruitment needs. If so, a recruiter will contact you to discuss your CV.

3. Spotkanie z rekruterem i menadżerem

Jeśli przejdziesz do kolejnego etapu rekrutacji, zaprosimy Cię na spotkanie - online lub w jednym z naszych biur. Opowiemy o naszej firmie i bardziej szczegółowo przedstawimy ofertę pracy. Na tym etapie zapytamy Cię o szczegóły dotyczące Twojego doświadczenia zawodowego i odpowiemy na wszelkie pytania. 

4. Zadanie praktyczne

W zależności od stanowiska i wymagań językowych, możemy poprosić Cię o wykonanie zadania i rozmowę w języku angielskim. 

5. Decyzja

Otrzymasz od nas decyzję o wyniku procesu rekrutacji. Powodzenia! 

Okiem pracownika

Opinie pracowników

Miałem niezwykłą okazję do rozwoju zawodowego. Zaczynałem jako operator, by poprzez kolejne sawanse zostać najpierw kierownikiem sprzedaży, a w końcu dyrektorem zarządzającym.

Jan Černý

Dyrektor Zarządzający, Monitoring & Control

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż praca dla firmy, która kreuje pozytywnie rozwiązania w odpowiedzi na wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem!

Emily Brown

Inżynier, Water and Remediation

Mam szczęście pracować z podobnie myślącymi ludźmi i managerami, którzy rozumieją znaczenie transformacji energetycznej.

Leo Williams

Origination Manager

Panująca w firmie atmosfera jest przyjazna i wielokulturowa, co czyni ją wspaniałym miejscem pracy.

Světlana Karafiátová

Receptionist

W moim dziale mam realny wpływ na produkt, nikt mi nie narzuca niczego z góry, a wszystkie ważne decyzje omawiamy w szerszym gronie.

Rafał Szklarski

Software Engineer Team Leader

DOŁĄCZ DO NAS

Bieżące oferty pracy

Jeśli szukasz nowego wyzwania i chciałbyś pracować w dynamicznym, przyszłościowym środowisku, z przyjemnością Cię poznamy.

Contact Us

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím

Join our Newsletter

The copy needed. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod.

Amdgkas dkagd kaghd…

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy andTerms of Service apply.